Internetowy serwis bazodanowy pracodawców osób niepełnosprawnych
szukaj w zasobach serwisu:

Katalog zakładówSerwis informacyjny przesyłany na Twoją skrzynkę:
subskrypcja - informacje
Serwis Informacyjny dla Pracodawców Osob Niepełnosprawnych VADEMENUM WIEDZY TOK ZFRON info


Usługi
Informacje
Nasz serwis
 
Dlaczego warto?

Szanowni Państwo,
mając na względzie brak prezentacji reklamowej Waszej firmy w serwisie internetowym Ogolnopolska Baza Zakładów Pracy Chronionej chcielibyśmy złożyć Wam indywidualną propozycję dołączenia do grona zakładów pracy chronionej, które znajdują się już w naszym katalogu i z powodzeniem korzystają z naszych usług w ramach wybranych przez siebie wariantów reklamowych.
W związku z rosnącymi wymaganiami naszych zleceniodawców, którzy składają do naszego serwisu swoje oferty w poszukiwaniu coraz bardziej zróżnicowanych usług i produktów, mamy nadzieję na włączenie obszaru działań gospodarczych Waszej firmy do listy wyszczególnionych w naszym Katalogu Zakładów Pracy Chronionej kategorii oraz stworzenie szczegółowej prezentacji reklamowej.

Nasze atuty...
Serwis www.bazazpchr.pl znajduję się obecnie w fazie widocznego rozwoju i konsolidacji swoich usług w kierunku wyłącznie pracodawców osób niepełnosprawnych. Odwiedzalność naszego serwisu stale wzrasta - obecnie jest to ok. 30 tys. odwiedzin każdego miesiąca. Warto dodać w tym miejscu, że jesteśmy jedynym tego typu tematycznym wortalem internetowym w Polsce. Umieszczenie Waszej prezentacji reklamowej w naszym serwisie będzie słuszną decyzją marketingową z kilku podstawowych względów:
 • serwis nasz jest codziennie uaktualniany, tak więc jest to sporym bodźcem do częstego odwiedzania naszego serwisu przez przedsiębiorców, którzy mogą okazać się Waszymi klientami,
 • dowodem na atrakcyjność reklamy w naszym serwisie jest stale powiększające się grono Klientów, którzy cenią sobie nasze usługi: są to znane wydawnictwa, ośrodki rehabilitacyjno-wypoczynkowe, ośrodki szkoleniowe i przedsiębiorstwa. Większość miejsc reklamowych w naszym serwisie zwykle wykupiona jest kilka miesięcy do przodu. Serwis nasz posiada sponsora, którym jest znane przedsiębiorstwo o zasięgu ogólnopolskim. Niebawem też do struktury własnościowej naszego serwisu dołączy inwestor, który zasili finansowo nasze dzaiłania tak, aby były one jeszcze bardziej skuteczne i pozwoliły na dalszy rozwój serwisu,
 • ze względu na duże zasoby informacyjne serwis nasz skatalogowany jest w wielu wyszukiwarkach internetowych na wysokich pozycjach, dzięki czemu odwiedzający trafiają na nasze strony zarówno z całej Polski jak i różnych zakątków świata. Dla wszystkich zagranicznych odwiedzających przygotowana jest informacja w języku angielskim pozwalająca na przybliżenie idei naszego serwisu i umożliwienie dotarcia do poszukiwanego przedsiębiorstwa za naszym pośrednictwem. W niedalekiej przyszłości skupiać się będziemy na stworzeniu kilku dodatkowych wersji językowych, co pozwoli nam reklamować Wasze usługi w innych krajach. Tego typu działania posiadają oczywiste uzasadnienie w przededniu akcesji z Unią Europejską. Aktualnie prowadzimy rozmowy o współpracy z kilkoma zagranicznymi izbami handlowymi na temat współpracy, która docelowo zmierzać będzie do pozyskiwania nowych rynków zbytu dla zakładów pracy chronionej w Polsce.
Dlaczego warto...
Docelowo będziemy współpracować przede wszystkim z zakładami pracy chronionej, które kokorzystają z płatnych wariantów reklamy w naszym serwisie i tylko te zakłady będą otrzymywać atrakcyjne propozycje współpracy napływające do nas od przedsiębiorców z całej Polski i zagranicy, jak rownież uzyskają "Status użytkownika uprzywilejowanego". Ograniczenie dostępu do naszych archiwów jest rzeczą nieuniknioną w związku z pozyskaniem inwestora dla naszego serwisu i dostosowania się do warunków wzajemnej umowy o przyszłej współpracy.

Nasze ceny...
Cennik usług i reklamy w naszym serwisie zawiera opłaty symboliczne, stanowiące pokrycie kosztów wdrożenia i utrzymania prezentacji Waszej firmy przez cały rok. Ponadto w opłacie zawartych jest kilka atrakcyjnych usług dodatkowych. Nawet pobieżne skalkulowanie rocznej opłaty reklamowej w naszym serwisie w zestawieniu z innymi formami reklamy udowadnia, że ta forma reklamy jest niezwykle oplacalna. średnia odwiedzalność poszczególnych prezentacji reklamowych według naszych statystyk to ok. 3 tys. odwiedzin rocznie. 3 tys. potencjalnych klientów odwiedzi Waszą prezentację reklamową w ciągu roku! Dodamy, że odwiedzalność podstron naszego sewisu, na których znajdują się prezentacje reklamowe naszych Klientów nie jest przypadkowa - stanowi wynik konkretnie sprecyzowanych zapytań i poszukiwań ukierunkowanych na dany produkt bądź usługę.

Co w zamian?
 • skatalogowanie Waszej prezentacji w następujących kryteriach wyszukiwania: produkty, usługi, województwo, wyszukiwarka alfabetyczna, (wg. usług i produktów podanych przez Was bez ograniczeń),
 • zamieszczenie banera reklamowego Waszej firmy na stronie głównej naszego serwisu w miejscu: "ostatnio dodane" - jest to emisja okresowa,
 • zamieszczenie tego samego banera wraz z krótkim opisem działalności w odnośniku "polecane zakłady" - emisja stała,
 • gwarancja otrzymywania bezpłatnych serwisów informacyjnych (wiadomości ZPCH i ON, księgowość w ZPCH, biznes informacje i inne),
 • gwarancja otrzymywania atrakcyjnych ofert współpracy od przedsiębiorstw z Polski i zagranicy w pierwszej kolejności,
 • uzyskanie osobnego adresu Waszej prezentacji np. www.nazwazakladu.zpchr.pl ,
 • uzyskanie darmowego konta poczty elektronicznej nazwazakladu@zpchr.pl (wariant 4)
 • gwarancja atrakcyjnych zniżek na pozostałe usługi w naszym serwisie w tym znaczne zniżki na usługi e-mailingowe,
 • raz w roku bezplatne rozesłanie indywidualnej reklamy zakładu do ponad 2500 odbiorców naszego serwisu,
 • możliwość pozyskania atrakcyjnych partnerów handlowych,
 • możliwość bezpłatnej aktualizacji swojej prezentacji reklamowej,
 • wyróżnienie w internetowych zasobach ZPCH,
 • wyróznienie w alfabetycznym katalogu ZPCH,
 • indeksowanie prezentacji w wyszukiwarkach internetowych,
 • inne wg. biezących działań administracji serwisu.
Jednocześnie informujemy, że z dniem 01.09.2003 r. dostęp do wszelkich informacji i archiwów naszego serwisu zostaje zablokowany. Dostęp do przydatnych informacji publikowanych na naszych stronach będą mieć wyłącznie zakłady korzystające z dowolnych (płatnych) waraintów reklamy w naszym serwisie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

W celu zamówienia prezentacji Waszego zakładu w serwisie www.bazazpchr.pl prosimy odwiedzić naszą stronę i wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz druk zamówienia.
Kontakt tel. (016) 679 04 76 , (016) 670 94 99
e-mail: baza@bazazpchr.pl

Z pozdrowieniami
Krzysztof Kuncelman - współwłaściciel serwisu www.bazazpchr.pl
Ogólnopolska Baza Zakładów Pracy Chronionej


Prezentacja w katalogu zakładów Ogólnopolskiej Bazy ZakładówPracy Chronionej przewiduje możliwości umieszczenia reklamy w cztrech wariantach:

 
Ostatnio dodane
 
O nas     Mapa serwisu     Webmaster
  Napisz do nas!