Internetowy serwis bazodanowy pracodawców osób niepełnosprawnych
szukaj w zasobach serwisu:

Katalog zakładówSerwis informacyjny przesyłany na Twoją skrzynkę:
subskrypcja - informacje
Serwis Informacyjny dla Pracodawców Osob Niepełnosprawnych VADEMENUM WIEDZY TOK ZFRON info


Usługi
Informacje
Nasz serwis
 
Strona w budowie...

KORZYŚCI Z WSPÓŁPRACY Z OBPON:

Firma OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW świadczy od ponad 10 lat usługi wyłącznie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych. Dzięki ukeirunkowaniu wyłącznie na współpracę z zakładami pracy chronionej i pracodawcami osób niepełnosprawnych z tzw. otwartego rynku pracy jesteśmy w stanie swoje usługi świadczyć w sposób profesjonalny na terenie całego kraju, wyczerpując wszelkie potrzeby naszych Klientów. Z usług naszej firmy korzysta już ok. 1500 firm zarówno małych, średnich, jak i dużych spółek akcyjnych. Odwiedzajność naszych serwisów internetowych to ok. 1 mln odwiedzin miesięcznie. W naszych serwisach znajduje się kilkadziesiąt tysięcy artykulów, opracowań, pytań i odpowiedzi, co stanowi największy zbiór informacji o tematyce dla pracodawców osób niepełnosprawnych. Na przestrzeni ostatnich kilku lat znacznie zróżnicowaliśmy zakres naszych usług, co zaowocowało tym, że na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie obsłużyć Państwa w sposób KOMPLEKSOWY. Z naszą firmą współpracują najlepsi specjaliści, znawcy tematyki oraz wykładowcy. Znaczny wzrost zapotrzebowania na usługi szkoleniowe i doradcze przyczynił się do powstania nowej firmy OGÓLNOPOLSKIE CENTRUM SZKOLENIOWO - DORADCZE DLA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.


Oferujemy Państwu m.in usługi:

 • pełny monitoring informacji dla pracodawców i opracowania własne, codziennie dodawane i aktualizowane informacje docierające do ok. 20 tys. odbiorców za pośrednictwem poczty elektronicznej (serwis: www.zpchr.info)
 • serwis konsultacyjno - doradczy, mozliwość zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi od naszych konsultantów (serwis www.vademecumwiedzy.pl)
 • szkolenia grupowe na terenie całej Polski oraz indywidualne szkolenia i doradztwo w siedzibie Waszej firmy (serwis www.szkolenia.zpchr.pl),
 • usługi doradcze w pełnym zakresie w tym reprezentacja przed sądem, urzędem, opracowania pozwów, wniosków, odwołań etc.
 • wydawnictwo - w naszej ofercie, w ciągłej sprzedaży znajduje się już 6 książek dla pracodawców osób niepełnosprawnych (www.ksiegarnia.zpchr.pl)
 • aplikacje internetowe dla pracodawców osób niepełnosprawnych "System rozliczeń dofinansowań i refundacji składek ZUS" (www.e-sod.pl) oraz "Zarządzanie środkami ZFRON" (zfron.info)
 • telefoniczna obsługa konsultacyjna, możliwość połączeń telefonicznych z konsultantami naszej firmy i konsultacje w szerokim zakresie tematycznym
 • usługi reklamy dla pracodawców, tworzenie prezentacji reklamowych, stron www, tłumaczeń tekstów, usługi hostingowe (www.bazazpchr.pl)
 • e-mailing reklamowy, wysyłka reklam i komunikatów do ponad 20 tys. subskrybentów naszej firmy

Korzyści z współpracy: (dla posiadaczy pełnego dostępu do serwisów www.zpchr.info oraz www.vademecumwiedzy.pl)

 • tańszy dostęp do serwisów informacyjno - konsultacyjnych (www.zpchr.info oraz www.vademecumwiedzy.pl) średnio o ok. 20%
 • bezpłatny dostęp do pełnych zasobów GAZETY PODATKOWEJ (www.gazetapodatkowa.pl)
 • bezpłatne egzemplarze książek naszego wydawnictwa przy wykupie dostępów do naszych serwisów
 • niższe ceny na uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez naszą firmę, średnio o ok. 15-20%
 • pierwszeństwo w realizacji usług na rzecz zamawiającego

Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta to niewątpliwa zaleta naszej firmy. Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy największą bazę danych pracodawców osób niepełnosprawnych. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu

WARTO BYĆ KLIENTEM NASZEJ FIRMYZADZWOŃ DO NAS - PRZYJADĄ DO CIEBIE NAJLEPSI SPECJALIŚCI!
OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Handlowcy - zespół sprzedaży:
W przypadku zapytań prosimy wybrać opiekuna wg. regionu.
 
Ostatnio dodane
 
O nas     Mapa serwisu     Webmaster
  Napisz do nas!